One More Bant Fiyatları

One More Bant Fiyatları

One More Fiyatlarını öğrenin, sizler için sunduğumuz en uygun fiyatlardan kolayca ve güvenli şekilde ihtiyacınız olan ürünleri sipariş verin. 

Sizi Arayalım!

Size en uygun fiyat tekliflerimizi ve diğer avantajlarımız kaçırmayın.

One More Fiyat Listesi

Painless night fiyat

Painless Night GLU

₺***

Ağrı Giderici Bant! Kırmızı Kore Ginseng, Saponinler, Gümüş İyonları, Glukozamin, Kalsiyum, Potasyum ve Magnezyum gibi bileşenler içerir. Bu transdermal bant, sırt, omuz veya bel bölgesine yapıştırılarak kullanılır ve 24 ila 48 saat boyunca etkilidir.

B12 Plus fiyat

B12 Plus

₺***

Vitaminlerle Güçlen! Bu bant, folik asit, vitamin B12, B1, B3, E ve C gibi bileşenleri içerir. Boyun veya ense bölgesine yapıştırılır ve 24 saat boyunca etkilidir.

Dekamin Bant

Dekamin

₺***

Kendini İyi Hisset! Bu bant, D3 vitamini, K2 (MK-7) vitamini, magnezyum ve C vitamini gibi bileşenleri içerir. Boyun, omuz veya ense bölgesine yapıştırılır ve 24 saat boyunca etkilidir.

Omevia Bandı

Omeiva

₺***

Kendine İyi Bak! Bu bant, Omega 3, CoQ10, DHEA ve pregnenolone gibi bileşenleri içerir. Boyun, omuz veya ense bölgesine yapıştırılır ve 24 saat boyunca etkilidir.

Melatonin Plus Uyku Bandı

Melatonin Plus 

₺***

Güne Dinamik ve Keyifle Başla! Bu bant, melatonin, lavanta özü yağı ve gül özü yağı gibi bileşenleri içerir. Boyun, alın veya ense bölgesine yapıştırılır ve 8 ila 24 saat boyunca etkilidir.

Slim Style Kilo Verme

Slim Style

₺***

İdeal Formuna Kavuş! Bu bant, spirulina, palmitoyl tripeptit, L-carnitine, organik zencefil, yeşil çay, guarana ve Garcinia gambogia gibi bileşenleri içerir. Kilo probleminin olduğu yerlerde, bölgesel olarak kullanılır ve 24 saat boyunca etkilidir.

Night Ladies Kadın Bandı

Night Ladies

₺***

Kadınlara Özel Patch Formatında İlk Afrodizyak! Bu bant, omega 3, L-arginin, ginseng, çinko, zencefil, Dioscorea Bulbifera, Lady Perox ve Trifolium pratense gibi bileşenleri içerir. Bel ve kasık bölgesine yapıştırılır ve 24 saat boyunca etkilidir.

Night Gentlemen Erkek Bandı

Night Gentlemen

₺***

Erkeklere Özel Patch Formatında İlk Afrodizyak! Bu bant, omega 3, L-arginin, ginseng, çinko, zencefil, maca ve Eurycoma Longifolia gibi bileşenleri içerir. Bel ve kasık bölgesine yapıştırılır ve 24 saat boyunca etkilidir.

Collagen Patch Kolajen Takviyesi

Collagen Patch

₺***

Cildin İçin Pratik Kolajen Takviyesi! Bu bant, kolajen, koenzim Q10, asai bal ve Ginseng gibi bileşenleri içerir. Boyun, ense ve omuz bölgesine yapıştırılır ve 24 saat boyunca etkilidir.

Anti-Aging Mask Yaşlanma Karşıtı Maske

Anti-Aging Mask

₺***

Yaşlanma Etkilerini Geciktirin! Bu one more yaşlanma karşıtı maske, aloe vera, hyaluronik asit, lecitin, retinol, kolajen, ginseng, peptidler ve organik yağlar gibi bileşenleri içerir. Yüz bölgesinde kullanılır, haftada bir defa, 15-20 dakika süreyle etki gösterir.

One More Sornie Face Lifting Mask

Sornie Face Lifting Mask

₺*.***

Belirgin Bir Yüz Kontürü! Bu maske, Centella Asiatica, Vitis Vinifera, Coffea Arabica gibi bileşenleri içerir. Yüz bölgesinde kullanılır ve kişiye özel belirlenen süre boyunca etkilidir.

One More Hair Repair Complex

Hair Repair Complex

₺*.***

Göz Alıcı Saçlar İçin! Bu saç maskesi, keratin, kolajen, aloe vera, E vitamini, biotin ve hyaluronik asit gibi bileşenleri içerir. Standart saç maskesi kullanım şekliyle haftada iki kez kullanılır.

OneMore Anti-Aging Eye Mask

Anti-Aging Eye Mask

₺***

Göz Altı Torbalarına Veda Et! Bu maske, niacinamide ve aloe vera gibi bileşenleri içerir. Kişiye özel belirlenen süre boyunca ve yüz bölgesinde kullanılır.

Lumiere Beauty Set OneMore

Lumiere Beauty Set

₺*.***

Cildin İhtiyaçları Bir Arada! Anti-Aging Mask ve Collagen Patch'i içerir. Bu set, cildin ihtiyaçlarına yönelik bir tedavi olarak kullanılır.

Sizi Arayalım

© Copyright 2022 VanMor. All Rights Reserved.

Designed By | Selahattin Kara