Painless Night GLU

Painless Night GLU

One More Painless Night, ağrıları hafifletip enerji seviyesini artırarak günlük hayatta daha aktif ve verimli olmanızı sağlayan kolay kullanımlı transdermal bant tek oluşan bir üründür.


One More Ağrı Bandı olarak bilinen Painless (Ağrısız Gece) bandı hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya göz atabilir ya da 0533 058 83 12 numaralı Whatsapp hattından destek alabilirsiniz.


Painless Night Nedir

Ağrı, hayat kalitenizi etkileyebilen rahatsız edici bir durumdur. One More Painless Night GLU bandı, içerdiği doğal bileşenler sayesinde ağrıları hafifletmeye yardımcı olur.

Bantların içeriğinde bulunan Kırmızı Kore Ginseng, Saponinler, Gümüş İyonları, Glukozamin, Kalsiyum, Potasyum ve Magnezyum, doğal bir ağrı giderici etki sağlar. Bu bileşenler, vücuttaki iltihaplanmayı azaltarak ağrıları hafifletir ve rahatlama sağlar.

Transdermal bant teknolojisi sayesinde, bantların kullanımı oldukça kolaydır. Sırt, omuz veya bel bölgesine yapıştırarak 24 ila 48 saat boyunca etkilerinden faydalanabilirsiniz. Böylece, gün boyunca ağrısız ve rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

One More Painless bandı, kaliteli ve doğal içerikleri ile ağrılarınızı hafifletirken, vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri de sağlar. Ürünü güvenle kullanarak, ağrılarınızı hafifletmenin yanı sıra, vücudunuzun genel sağlığına da katkıda bulunabilirsiniz.

Bu Ürüne İhtiyacın Var mı Öğren!

© Copyright 2022 VanMor. All Rights Reserved.

Designed By | Selahattin Kara