Slim Style

Slim Style

One More Slim Style, zengin içeriğiyle vücudunuzu şekillendirmenize yardımcı olurken, doğal bileşenleri sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayarak ideal formunuza ulaşmanızı sağlayan etkili bir transdermal banttır.


One More Kilo Kontrol Bandı olarak bilinen Slim Style bandı hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya göz atabilir ya da 0533 058 83 12 numaralı Whatsapp hattından destek alabilirsiniz.


Slim Style Nedir

Zayıflama ve ideal kiloya ulaşma süreci, birçok kişi için oldukça zorlu olabilir. One More Slim Style, özel formülü sayesinde vücuttaki yağ birikimini azaltmaya ve ideal kiloya ulaşmaya yardımcı olur.

Transdermal bant teknolojisi sayesinde, OneMore Slim Style bandını bölgesel olarak kullanmak oldukça kolaydır. Bantların içeriğindeki doğal bileşenler arasında Spirulina, Palmitoyl Tripeptite, L-Carnitine, Organik Zencefil, Yeşil Çay, Guarana ve Garcinia Gambogia gibi bileşenler yer alır. Bu bileşenlerin düzenli kullanımı, vücuttaki yağ birikimini azaltarak, ideal kiloya ulaşmanıza yardımcı olur.

Slim Style bantlarını kilo probleminin olduğu yerlere bölgesel olarak uygulayabilirsiniz. Bantların kullanım süresi 24 saat olup, düzenli kullanımı son derece önemlidir.

One More kilo kontrol bandı, kaliteli ve doğal içerikleri ile vücuttaki yağ birikimini azaltarak, ideal kiloya ulaşmanıza yardımcı olur. Ürünü güvenle kullanarak, ideal formunuza kavuşabilir ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Bu Ürüne İhtiyacın Var mı Öğren!

© Copyright 2022 VanMor. All Rights Reserved.

Designed By | Selahattin Kara