Sornie Face Lifting Mask

Face Lifting Mask

One More Sornie Face Lifting Mask, özel bileşenleri sayesinde belirgin bir yüz kontürü elde etmenize yardımcı olan etkili bir yüz maskesi.


One More Yüz Bakım maskesi olarak bilinen Sornie Face Lifting Mask hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya göz atabilir ya da 0533 058 83 12 numaralı Whatsapp hattından destek alabilirsiniz.


Face Lifting Mask Nedir

Cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlamak, genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için yüz maskeleri oldukça önemlidir. One More Sornie Face Lifting Mask, özel formülü ve doğal içerikleri sayesinde yüz cildinizi besler ve onarır. Cildinizdeki sarkmaları azaltarak daha belirgin bir yüz kontürü sağlar.

Maskenin içeriğinde yer alan doğal bileşenler, yüz cildinizi besleyerek, sıkılaştırır ve cildin daha genç görünmesine yardımcı olur. Örneğin, Hyaluronik asit, cildin nem dengesini koruyarak, nem kaybının önüne geçer ve daha dolgun bir görünüm sağlar. Yeşil çay özü, cildi yatıştırarak, ciltteki kızarıklığı ve tahrişi azaltır. C vitamini, ciltteki koyu lekelerin ve pigmentasyonun azaltılmasına yardımcı olur. Collagen ise ciltteki elastikiyet kaybını azaltır ve cildin daha sıkı görünmesine yardımcı olur.

One More Face Lifting Mask, paket içeriğinde 3 adet yüz maskesi sunar. Kullanım süresi ve nasıl kullanılacağı kişiye özel olarak belirlenir. Maskeler, genellikle yüzde 15-20 dakika bekletildikten sonra çıkarılır. Bu sayede, cildinizin ihtiyacına uygun olarak maskeleri kullanabilirsiniz.

One More maskesi, yüz cildinizi doğal ve etkili bir şekilde besleyerek, daha belirgin bir yüz kontürü sağlar. Ürünü güvenle kullanarak, cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapabilir ve daha genç ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sizi Arayalım!

One More ürünleri konusunda yetkili ve uzman ekip arkadaşlarımız sizi arasın!

© Copyright 2022 VanMor. All Rights Reserved.

Designed By | Selahattin Kara